Novinky

Nově provádíme manuální lymfodrenáže – jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Vhodné po úrazech a operacích, při otocích, bolestech. Napomáhá vstřebávání hematomů a regeneraci a detoxikaci tě­la. Délka trvání terapie je 90 min.

Jiné masáže: baňková masáž k uvolnění spasmů a reflexních změn – aplikace 30 min. / 250,– Kč.

ABS masáž (anti-blok systémová) - aplikace 60 min. / 550,– Kč.

Nově poskytujeme diagnostickou a léčebnou metodu McKenzie, která přesným vyšetřením umožňuje zahájit velice účinnou cílenou léčbu mechanické bolesti zad. Léčba spočívá v pravidelném provádění jednoduchých cviků, které nevyžadují speciální přípravu. Takto vedení pacienti mají dobrou prognózu uzdravení.

Aplikujeme kineziotejping pružnými tejpy. Vhodné na bolestivé stavy zad, kloubů, úrazové stavy. Další informace v sekci Rehabilitace/Te­rapie a Ceník.

LASEROVÁ TERAPIE – neinvazivní a bezbolestná léčba obtíží zánětlivého i nezánětlivého charakteru. Indikace: artritidy, artrózy, distorse, tenisový a golfový (oštěpařský) loket, patní ostruhy a řada dalších.

Skupinové zdravotní rehabilitační cvičení se zaměřením na bolesti zad a pohybový aparát. Průběžně zahajujeme nové skupiny- stále se lze připojit.

Pro více informací volejte 530 315 047 nebo pište na info@recen­s.cz.

Zdravotní cvičení:

Po: 17,00 – 18,00 a 18,00 – 19,00

Cena za 1 hodinu: 80,– Kč
Předplatné 10 hod.: 700,– Kč